| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.33mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6:1 |
| Volume koepel | -4.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09503760 |
| Beroerte | 98.40mm |
| GTIN | 00193564423436 |
| Merk | Diamond |