| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Compressie Hoogte | 29,34mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.3:1 |
| Volume koepel | -3.00cc |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513385 |
| Merk | Diamond |