| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Compressie Hoogte | 29,21mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8:1 |
| Volume koepel | -12.00cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513543 |
| Merk | Diamond |
| Type gebouw | Build on Demand |