| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00 mm |
| Compressie Hoogte | 30.10 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -11.0 cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00 mm |
| Ringset inbegrepen | 09473267 |
| Lengte stang | 138.68 mm |
| Beroerte | 92.00 mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |