| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Compressie Hoogte | 33.14mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Volume koepel | -8.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09523228 |
| Beroerte | 94.60mm |
| Merk | Diamond |
| GTIN | 00193564404831 |