| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Compressie Hoogte | 32,26mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Volume koepel | -10.40cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513425 |
| Merk | Diamond |
| Type gebouw | Build on Demand |