
€4,358.37
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Dart Machinery |
| GTIN | 00807051010404 |
| Chamber Volume | 125.00cc |
| CNC Ported | Yes |
| Motortype | Big Block |
| Exhaust Valve Diameter | 1.880in |
| Intake Runner Volume | 340.00cc |
| Intake Valve Diameter | 2.250in |
| Make | Chevrolet |
| Type materiaal | RMR Cast Aluminum Alloy |
| Port Volume | 340.00cc |
| Serie | Race Series |
| Type veer | Double |
| Valve Angle | 24deg |
| Valve Spring Diameter | 1.625in |