| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Dart Machinery |
| GTIN | 00807051011777 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Chamber Volume | 121.00cc |
| CNC Ported | Yes |
| Motortype | Big Block |
| Exhaust Valve Diameter | 1.880in |
| Intake Runner Volume | 345.00cc |
| Intake Valve Diameter | 2.300in |
| Make | Chevrolet |
| Type materiaal | RMR Cast Aluminum Alloy |
| Port Volume | 345.00cc |
| Serie | Pro1 |
| Type veer | Bare |
| Valve Angle | 24deg |