| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Een einddimensie | 3.00in |
| Een eindstijl | Expanded/Notched |
| B Eindafmeting | 3.00in |
| B Eind Stijl | Expanded/Notched |
| Afwerking | Brushed |
| Inlaatconfiguratie | Center |
| Type installatie | Slip Fit |
| Lengte | 16.25in |
| Type materiaal | 304 Stainless Steel |
| Hoogte uitlaatdemper | 5.50in |
| Lengte uitlaatdemper | 10.75in |
| Vorm uitlaatdemper | Circular |
| Geluiddemper Breedte | 5.50in |
| Configuratie uitlaat | Center |
| Geluidsreductie | 6-8 Decibels |
| Hoogte verpakking | 178,00mm |
| Lengte verpakking | 457,00mm |
| Gewicht verpakking | 2722.00g |
| Verpakking Breedte | 178,00mm |
| Merk | Corsa |