| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 3.0" to 2.75"in |
| Configuratie afsluiten | Dual Rear |
| Tip Knippen | Slash |
| Stijl tiprand | Dual Walled |
| Tip Afwerking | Black PVD |
| Tip Uitlaatmaat | 4.0"in |
| Tip Stijl | Twin |
| Merk | Corsa |
| GTIN | 00847466022982 |
| Hoogte verpakking | 533,00mm |
| Lengte verpakking | 1448,00mm |
| Gewicht verpakking | 33566.00g |
| Verpakking Breedte | 381,00mm |
| Geluidsniveau | Sport |