| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 3.0"in |
| Configuratie afsluiten | Single Side |
| Tip Knippen | Slash |
| Stijl tiprand | Single Walled |
| Tip Afwerking | Raw Stainless |
| Tip Uitlaatmaat | 3.0"in |
| Tip Stijl | Turn Down |
| Merk | Corsa |
| GTIN | 00847466021473 |
| Hoogte verpakking | 343,00mm |
| Lengte verpakking | 1451,00mm |
| Gewicht verpakking | 21772.00g |
| Verpakking Breedte | 519,00mm |
| Geluidsniveau | Touring |