| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 3.0"in |
| Configuratie afsluiten | Single Side |
| Tip Knippen | Slash |
| Stijl tiprand | Single Walled |
| Tip Afwerking | Polished |
| Tip Uitlaatmaat | 4.0"in |
| Tip Stijl | Single |
| Merk | Corsa |
| GTIN | 00847466009228 |
| Hoogte verpakking | 457,00mm |
| Lengte verpakking | 1270,00mm |
| Gewicht verpakking | 19504.00g |
| Verpakking Breedte | 381,00mm |
| Geluidsniveau | Sport |