| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 3.0"in |
| Configuratie afsluiten | Dual Rear |
| Tip Knippen | Slash |
| Stijl tiprand | Single Walled |
| Tip Afwerking | Polished |
| Tip Uitlaatmaat | 4.0"in |
| Tip Stijl | Single |
| Merk | Corsa |
| GTIN | 00847466006579 |
| Hoogte verpakking | 511,00mm |
| Lengte verpakking | 1473,00mm |
| Gewicht verpakking | 29484.00g |
| Verpakking Breedte | 318,00mm |
| Geluidsniveau | Sport |