| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 2.75"in |
| Configuratie afsluiten | Single Rear |
| Tip Knippen | Slant |
| Stijl tiprand | Single Walled |
| Tip Afwerking | Raw Stainless |
| Tip Uitlaatmaat | 2.75"in |
| Tip Stijl | Turn Downs |
| Merk | Corsa |
| GTIN | 00847466022517 |
| Hoogte verpakking | 318,00mm |
| Lengte verpakking | 1257,00mm |
| Gewicht verpakking | 14515.00g |
| Verpakking Breedte | 425,00mm |
| Geluidsniveau | Sport |