| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 2.75"in |
| Configuratie afsluiten | Single Rear |
| Tip Uitlaatmaat | 2.75"in |
| Tip Stijl | Turn Downs |
| Merk | Corsa |
| GTIN | 00847466025068 |
| Hoogte verpakking | 387,00mm |
| Lengte verpakking | 1000,00mm |
| Gewicht verpakking | 14969.00g |
| Verpakking Breedte | 435,00mm |
| Geluidsniveau | Sport |