| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 2.5"in |
| Configuratie afsluiten | Dual Rear |
| GTIN | 00847466018145 |
| Hoogte verpakking | 330,00mm |
| Lengte verpakking | 1270,00mm |
| Gewicht verpakking | 16329.00g |
| Verpakking Breedte | 432,00mm |
| Geluidsniveau | Touring |
| Tip Knippen | Slash |
| Stijl tiprand | Single Walled |
| Tip Afwerking | Raw Stainless |
| Tip Uitlaatmaat | 2.5"in |
| Tip Stijl | Turn Downs |
| Merk | Corsa |