| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 1,30mm |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070005542 |
| Hoogte verpakking | 11,00mm |
| Lengte verpakking | 607,00mm |
| Gewicht verpakking | 578.00g |
| Verpakking Breedte | 245,00mm |