
€160.40
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 1.00mm |
| Merk | Cometic |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 441,00mm |
| Gewicht verpakking | 342.00g |
| Verpakking Breedte | 208,00mm |