| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLX |
| Dikte | 1.27mm |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070120917 |
| Hoogte verpakking | 12,00mm |
| Lengte verpakking | 441,00mm |
| Gewicht verpakking | 316.00g |
| Verpakking Breedte | 208,00mm |