| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 1.90mm |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070078072 |
| Hoogte verpakking | 10,00mm |
| Lengte verpakking | 607,00mm |
| Gewicht verpakking | 674.00g |
| Verpakking Breedte | 249,00mm |