
€388.20
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 1.78mm |
| Merk | Cometic |
| Hoogte verpakking | 12,00mm |
| Lengte verpakking | 606,00mm |
| Gewicht verpakking | 604.00g |
| Verpakking Breedte | 246,00mm |