| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 2.18mm |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070108694 |
| Hoogte verpakking | 12,00mm |
| Lengte verpakking | 606,00mm |
| Gewicht verpakking | 768.00g |
| Verpakking Breedte | 245,00mm |