| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 0.831in |
| Bout | 7/16in |
| Land van herkomst | USA |
| Huisvesting | 2.252in |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Lengte stang | 5.400in |
| Small-End Breedte | 1.000in |
| GTIN | 00193564265999 |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 266,70mm |
| Lengte verpakking | 38,10mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |