| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 25.65mm |
| Bout | 3/8in |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564466594 |
| Huisvesting | 53.000mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Lengte stang | 143.00mm |
| Schacht | 50.00mm |
| Small-End Breedte | 21.95mm |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are representative |