| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 19.91mm |
| Bout | 3/8in |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564466655 |
| Huisvesting | 56.810mm |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Lengte stang | 164.00mm |
| Schacht | 53.97mm |
| Small-End Breedte | 19.91mm |
| Merk | Boostline |