| Gewicht | 0.573 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 21.77mm |
| Bout | 3/8in |
| Land van herkomst | USA |
| Huisvesting | 51.006mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Lengte stang | 121.50mm |
| Schacht | 48.00mm |
| Small-End Breedte | 21.77mm |
| Merk | Boostline |
| GTIN | 00193564024183 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 406,40mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 4036.95g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |