| Gewicht | 0.696 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 0.940in |
| Bout | 7/16in |
| Land van herkomst | USA |
| Huisvesting | 2.239in |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Small-End Breedte | 0.965in |
| Merk | Boostline |
| GTIN | 00193564023988 |
| Lengte | 5.933in |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 406,40mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 6304.90g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |