| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 0.992in |
| Bout | 7/16in |
| Huisvesting | 2.325in |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Lengte stang | 6.535in |
| Schacht | 2.200in |
| Small-End Breedte | 1.062in |
| pa_type | I-Beam |
| GTIN | 00193564461056 |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 92,00mm |
| Lengte verpakking | 413,00mm |
| Gewicht verpakking | 6878.00g |
| Verpakking Breedte | 444,00mm |