
€1,386.43
| Poids | 3 kg |
|---|---|
| Marque | Dart Machinery |
| GTIN | 00807051003949 |
| Chamber Volume | 64.00cc |
| CNC Ported | Yes |
| Type de moteur | Small Block |
| Exhaust Valve Diameter | 1.600in |
| Intake Runner Volume | 180.00cc |
| Intake Valve Diameter | 2.020in |
| Make | Chevrolet |
| Type de matériau | RMR Cast Aluminum Alloy |
| Levée maximale | 0.510in |
| Plug Type | Straight Plug |
| Port Volume | 180.00cc |
| Série | Pro1 |
| Type de ressort | Single |
| Valve Angle | 23deg |
| Valve Spring Diameter | 1.250in |