| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Exhaust Pipe Diameter | 3.0"in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| Tip Style | None |
| Brand | Corsa |
| GTIN | 00847466022883 |
| Package Height | 356,00mm |
| Package Length | 1346,00mm |
| Package Weight | 23133.00g |
| Package Width | 508,00mm |
| Sound Level | Multiple (Valved) |