| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Exhaust Pipe Diameter | 2.75"in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| Tip Style | None |
| Brand | Corsa |
| GTIN | 00847466019654 |
| Package Height | 406,00mm |
| Package Length | 1016,00mm |
| Package Weight | 20865.00g |
| Package Width | 457,00mm |
| Sound Level | Sport |