| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 3.0"in |
| Configuratie afsluiten | Single Side |
| Tip Knippen | Slash |
| Stijl tiprand | Dual Walled |
| Tip Afwerking | Polished |
| Tip Uitlaatmaat | 4.0"in |
| Tip Stijl | Twin |
| Merk | Corsa |
| GTIN | 00847466012167 |
| Hoogte verpakking | 318,00mm |
| Lengte verpakking | 1257,00mm |
| Gewicht verpakking | 26762.00g |
| Verpakking Breedte | 425,00mm |
| Geluidsniveau | Sport |