| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 3.0"in |
| Configuratie afsluiten | Dual Side |
| GTIN | 00847466000577 |
| Hoogte verpakking | 533,00mm |
| Lengte verpakking | 1346,00mm |
| Gewicht verpakking | 23587.00g |
| Verpakking Breedte | 229,00mm |
| Geluidsniveau | Sport |
| Tip Knippen | Slash |
| Stijl tiprand | Dual Walled |
| Tip Afwerking | Polished |
| Tip Uitlaatmaat | 3.0"in |
| Tip Stijl | Single |
| Merk | Corsa |