| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 3.0"in |
| Configuratie afsluiten | Dual Rear |
| GTIN | 00847466022869 |
| Hoogte verpakking | 381,00mm |
| Lengte verpakking | 1448,00mm |
| Gewicht verpakking | 30844.00g |
| Verpakking Breedte | 533,00mm |
| Geluidsniveau | Multiple (Valved) |
| Tip Stijl | None |
| Merk | Corsa |