| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 3.0"in |
| Configuratie afsluiten | Dual Rear |
| GTIN | 00847466014154 |
| Hoogte verpakking | 533,00mm |
| Lengte verpakking | 1473,00mm |
| Gewicht verpakking | 42184.00g |
| Verpakking Breedte | 381,00mm |
| Geluidsniveau | Xtreme |
| Tip Stijl | None |
| Merk | Corsa |