| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 3.0"in |
| Configuratie afsluiten | Dual Rear |
| GTIN | 00847466010569 |
| Hoogte verpakking | 356,00mm |
| Lengte verpakking | 1270,00mm |
| Gewicht verpakking | 29937.00g |
| Verpakking Breedte | 457,00mm |
| Geluidsniveau | Sport |
| Tip Stijl | Factory Bezels |
| Merk | Corsa |