| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 2.5"in |
| Configuratie afsluiten | Dual Rear |
| Tip Knippen | Slash |
| Stijl tiprand | Dual Walled |
| Tip Afwerking | Black PVD |
| Tip Uitlaatmaat | 4.0"in |
| Tip Stijl | Twin |
| Merk | Corsa |
| GTIN | 00847466021558 |
| Hoogte verpakking | 381,00mm |
| Lengte verpakking | 1473,00mm |
| Gewicht verpakking | 35380.00g |
| Verpakking Breedte | 533,00mm |
| Geluidsniveau | Sport |