| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 3.0"in |
| Configuratie afsluiten | Single Rear |
| GTIN | 00847466022265 |
| Hoogte verpakking | 197,00mm |
| Lengte verpakking | 1308,00mm |
| Gewicht verpakking | 14061.00g |
| Verpakking Breedte | 508,00mm |
| Geluidsniveau | Track |
| Tip Knippen | Slash |
| Stijl tiprand | Dual Walled |
| Tip Afwerking | Black |
| Tip Uitlaatmaat | 4.5"in |
| Tip Stijl | Twin |
| Merk | Corsa |