| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter uitlaatpijp | 2.5"in |
| Configuratie afsluiten | Dual Rear |
| GTIN | 00847466018190 |
| Hoogte verpakking | 330,00mm |
| Lengte verpakking | 1270,00mm |
| Gewicht verpakking | 17690.00g |
| Verpakking Breedte | 432,00mm |
| Geluidsniveau | Touring |
| Tip Knippen | Straight |
| Stijl tiprand | Rolled Edge |
| Tip Afwerking | Black |
| Tip Uitlaatmaat | 3.5"in |
| Tip Stijl | Single |
| Merk | Corsa |