| Poids | 3 kg |
|---|---|
| Marque | Dart Machinery |
| GTIN | 00807051010466 |
| Informations sur l'image | These images are representative |
| Chamber Volume | 102.00cc |
| CNC Ported | Yes |
| Type de moteur | Big Block |
| Exhaust Valve Diameter | 1.840in |
| Intake Runner Volume | 383.00cc |
| Intake Valve Diameter | 2.350in |
| Make | Chevrolet |
| Type de matériau | RMR Cast Aluminum Alloy |
| Port Volume | 383.00cc |
| Série | Race Series |
| Type de ressort | Bare |
| Valve Angle | 18deg |