
€2,671.98
| Poids | 3 kg |
|---|---|
| Marque | Dart Machinery |
| GTIN | 00807051006704 |
| Chamber Volume | 62.00cc |
| CNC Ported | Yes |
| Type de moteur | Big Block |
| Exhaust Valve Diameter | 1.600in |
| Intake Runner Volume | 210.00cc |
| Intake Valve Diameter | 2.050in |
| Make | Chevrolet |
| Type de matériau | RMR Cast Aluminum Alloy |
| Levée maximale | 0.700in |
| Port Volume | 210.00cc |
| Série | Pro1 |
| Type de ressort | Double |
| Valve Angle | 20deg |
| Valve Spring Diameter | 1.550in |