
€1,633.91
| Poids | 3 kg |
|---|---|
| Marque | Dart Machinery |
| GTIN | 00807051005325 |
| Chamber Volume | 64.00cc |
| CNC Ported | Yes |
| Type de moteur | Small Block |
| Exhaust Valve Diameter | 1.600in |
| Intake Runner Volume | 230.00cc |
| Intake Valve Diameter | 2.080in |
| Make | Chevrolet |
| Type de matériau | RMR Cast Aluminum Alloy |
| Levée maximale | 0.700in |
| Plug Type | Angle Plug |
| Port Volume | 230.00cc |
| Série | Pro1 |
| Type de ressort | Double |
| Valve Angle | 23deg |
| Valve Spring Diameter | 1.550in |