| Poids | 3 kg |
|---|---|
| Marque | Dart Machinery |
| GTIN | 00807051005806 |
| Informations sur l'image | These images are representative |
| Chamber Volume | 66.00cc |
| CNC Ported | Yes |
| Type de moteur | Small Block |
| Exhaust Valve Diameter | 1.600in |
| Intake Runner Volume | 245.00cc |
| Intake Valve Diameter | 2.180in |
| Make | Chevrolet |
| Type de matériau | RMR Cast Aluminum Alloy |
| Port Volume | 245.00cc |
| Série | Pro1 |
| Type de ressort | Bare |
| Valve Angle | 18deg |