| Poids | 3 kg |
|---|---|
| Marque | Dart Machinery |
| GTIN | 00807051001433 |
| Informations sur l'image | These images are representative |
| Chamber Volume | 76.00cc |
| CNC Ported | Yes |
| Type de moteur | Small Block |
| Exhaust Valve Diameter | 1.600in |
| Intake Runner Volume | 165.00cc |
| Intake Valve Diameter | 2.020in |
| Make | Chevrolet |
| Type de matériau | Class 30 Grey Iron |
| Plug Type | Straight Plug |
| Port Volume | 165.00cc |
| Série | Iron Eagle S/S |
| Type de ressort | Bare |
| Valve Angle | 23deg |