
€3,229.19
| Poids | 3 kg |
|---|---|
| Marque | Dart Machinery |
| GTIN | 00807051011128 |
| Chamber Volume | 100.00cc |
| CNC Ported | Yes |
| Type de moteur | Big Block |
| Exhaust Valve Diameter | 1.900in |
| Intake Runner Volume | 424.00cc |
| Intake Valve Diameter | 2.400in |
| Make | Chevrolet |
| Type de matériau | RMR Cast Aluminum Alloy |
| Port Volume | 424.00cc |
| Série | Big Chief Pro1 |
| Type de ressort | Bare |
| Valve Angle | 18deg |