
€6,717.94
| Poids | 3 kg |
|---|---|
| Marque | Dart Machinery |
| GTIN | 00807051010947 |
| Chamber Volume | 87.00cc |
| CNC Ported | Yes |
| Type de moteur | Big Block |
| Exhaust Valve Diameter | 1.900in |
| Intake Runner Volume | 440.00cc |
| Intake Valve Diameter | 2.400in |
| Make | Chevrolet |
| Type de matériau | RMR Cast Aluminum Alloy |
| Port Volume | 440.00cc |
| Série | BIG CHIEF |
| Type de ressort | Double |
| Valve Angle | 14deg |
| Valve Spring Diameter | 1.625in |