
€5,309.17
| Poids | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00807051047264 |
| Marque | Dart Machinery |
| Alésage - réel | 4.560in |
| Camshaft Lifter Bore | 0.842in |
| Camshaft Location | Raised 0.400in |
| Hauteur du pont - Std | 10.400in |
| Type de moteur | Big Block |
| Main Bearing Type | Standard |
| Main Cap Type | Ductile |
| Make | Chevrolet |
| Série | Big M2 Pro |