| Weight | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564094513 |
| Material Type | 4032 |
| Piston Head Type | Dome |
| Piston Pin Diameter | 0.990 in |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build to Stock |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 106,68mm |
| Package Length | 121,92mm |
| Package Weight | 1043.26g |
| Package Width | 121,92mm |