| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 93.00mm |
| Country of Origin | Japan |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.80mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.20mm |
| Ring Kit - Second Type | IPA |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.00mm |
| Ring Kit - Top Type | CUS |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564166111 |
| Package Height | 12,70mm |
| Package Length | 152,40mm |
| Package Weight | 45.36g |
| Package Width | 132,08mm |