| Weight | 0.105 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 15.90mm |
| Length | 63.50mm |
| Material Type | Tool Steel |
| Outside Diameter | 235458mm |
| Wall Type | Taper |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564102010 |
| Image Info | These images are representative |